سومین نشست هماهنگی بیست و هشتمین مجمع عمومی فرهنگستان علوم جهان (تواس) برگزار شد

سومین نشست هماهنگی بیست و هشتمین مجمع عمومی تواس، روز سه‌شنبه 28 فروردین ماه 1397 در محل مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

 


در این جلسه که با حضور دکتر مسعود صدری‌نسب رئیس مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین المللی برگزار شد، اعضای ایرانی آکادمی علوم جهان (تواس)، جناب آقای دکتر حبیب فیروزآبادی استاد و محقق برجسته دانشگاه شیراز، جناب آقای دکتر داریوش فرهود بنیانگذار و رئیس اولین کلینیک ژنتیک ایران، جناب آقای دکتر رضا ملک‌زاده معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جناب آقای دکتر رضا منصوری فیزیکدان و استاد دانشگاه صنعتی شریف، جناب آقای دکتر علی کاوه استاد برجسته مهندسی عمران و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، جناب آقای دکتر مهدی بلالی مود پدر علم سم‌شناسی ایران و استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جناب آقای دکتر علی اکبر موسوی موحدی شیمیدان و استاد برجسته دانشگاه تهران و آقای دکتر فلاحتی سرپرست مدیریت روابط عمومی و همکاری‌های علمی بین‌المللی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌ رسانی علوم و فناوری و همچنین معاونان و مدیران مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی حضور داشتند.
در این جلسه که با سخنان آقای دکتر فیروزآبادی آغاز گردید و پس از آن، آقای دکتر صدری‌نسب رییس مرکز مطالعات ضمن خوشامدگویی به مهمانان ، ابراز امیدواری کرد که این رویداد مهم(تواس 2018) با همراهی اساتید و محققان ممتاز و برجسته، به نحو شایسته‌ای در کشورمان ایران برگزار شود.
در ادامه نیز اعضای ایرانی آکادمی تواس در دو قسمت محتوایی و اجرایی، برنامه‌های خود را جهت هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد در ایران اعلام کردند.
گفتنی‌ست، بیست و هشتمین نشست عمومی تواس به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نوامبر سال 2018 در ایران برگزار می‌شود.
مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی دبیر این نشست و مرکز مطالعات منطقه‌ای، اطلاع‌رسانی علوم و فناوری برگزارکننده محلی آن است.

 

تماس با ما

نشانی: تهران، بلوار كریمخان زند، نبش خیابان شهید دكتر عضدی، پلاک 76، ساختمان مركزی دانشگاه علامه طباطبایی، طبقه اول

تلفن: 5-88919894 / 86036002 / 86036200
دورنگار: 88909517
صندوق پستی: 7788–15875